Reprezentantii SR Brasov, echipa a fanilor „stegari” brasoveni, ne-au anuntat ca la partida de maine, de pe stadionul Silviu Ploiesteanu (Tineretului), vor permite accesul gratuit galeriei progresiste la Tribuna I. Pentru restul spectatorilor, biletul va costa 10 lei.

Bineinteles, clubul nostru se angajeaza ca la retur sa se comporte similar fata de suporterii stegari (continuind pe o linie demonstrata deja de clubul nostru la meciul cu Rapid din primavara), oferind intrare libera acestora si fara a limita numarul lor la cei 5% din capacitatea stadionului prevazuti de regulament.

De asemenea, pentru cei care nu vor putea face deplasarea la Brasov, se pare ca meciul va putea fi urmarit live pe pagina de facebook SR Brasov.

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s