Ultimul meci oficial al anului pentru Progresul Spartac, cel cu Agricola Borcea, se va desfasura in ultima zi a toamnei calendaristice, dar intr-un decor hibernal autentic. Terenul de pe stadionul din Intrarea Vrabiei a fost curatat si se prezinta in stare relativ buna, in masura in care acest lucru este posibil tinand cont si de temperaturile negative de afara. La ora jocului, temperatura va fi in jur de minus trei grade, soarele ce va fi totusi prezent nereusind sa o ridice mai sus de atat.

Din lotul echipei noastre nu vor putea face parte Leafu (suspendat pentru cumul de cartonase galbene) si B. Grigore (motive personale).

Va asteptam alaturi de noi, in ciuda frigului, pentru a ne lua „la revedere” de la echipa noastra pana la primavara viitoare. Progresul, tot inainte!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s