Astazi de dimineata, pe stadionul Progresul Spartac, este programat un interesant „cuplaj” al juniorilor clubului nostru.

Astfel, incepand cu matinala ora 8.30, vor evolua copiii de la grupa 2006, in compania echipei AFC New Stars. In continuare, de la ora 10, va avea loc partida de Liga Elitelor U16 intre Progresul Spartac si Academica Clinceni. Echipa noastra are o prestatie mai mult decat onorabila pana acum intr-o serie din care fac parte probabil cele mai bune patru echipe din tara la aceasta categorie de varsta – Viitorul, Dinamo, FCSB si U Craiova.

Va asteptam la stadion!

 

 

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s